Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda tester pro ženy

 • Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda tester pro ženy
 • Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda tester pro ženy 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair

  • Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Výjimečná dámská vůně Majda Bekkali J’ai Fait un Rêve Clair je synonymem harmonie, krásy a vyváženosti. Vůně ztělesňuje myšlenku, že si každá žena zaslouží žít ve světě, který odráží její nápady a pocity. Naslouchejte svému já.

  Složení parfémované vody je velmi bohaté a propracované. Naleznete zde vzrušující listy černého rybízu, kmín, živočišnou kůži i jemné květinové tóny. Nechybí hřejivé dřevo ani svěžest petitgrainu. Celá kompozice je obohacena o jedinečné aroma papyrusu.

  Dámská parfémovaná voda Majda Bekkali J’ai Fait un Rêve Clair byla uvedena na trh v roce 2010. Ukrývá se v unikátně tvarovaném flakonu s dřevěným uzávěrem, který je podpisem vůní značky Majda Bekkali.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Majda Bekkali

  Francouzskou značku luxusních vůní založila v roce 2010 v Paříži Majda Bekkali uvedením prvních dvou vůní na trh. Jedinečnost a nezapomenutelnost jejích aroma je výsledkem spolupráce se známými parfuméři.Majda Bekkali se zaměřila nejen na kvalitu vůní, ale také na design flakonů. Za tím účelem oslovila francouzskou sochařku Claude Justamonovou, pod jejímž vedením vznikly unikátní díla. Celý název značky proto také zní Majda Bekkali - Collection Sculptures Olfactives.Jedinečnost luxusních vůní s originálními flakony obdivují zákazníci mnoha zemí světa jako umělecká díla a výjimkou nejsou ani sběratelé, kteří vlastní celé kolekce. Křišťálová víčka později doplnila řada víček dřevěných od španělské firmy Pujolasos, specialisty na dřevěné obaly pro nejrůznější kosmetické produkty. Buďte i vy jedineční s luxusními niche vůněmi Majda Bekkali!

  Nahoru

  Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair recenze

  Co si o Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu