Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clairparfémovaná voda pro ženy

Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda pro ženy
Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: MBK0009 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair
Složení

Výjimečná dámská vůně Majda Bekkali J’ai Fait un Rêve Clair je synonymem harmonie, krásy a vyváženosti. Vůně ztělesňuje myšlenku, že si každá žena zaslouží žít ve světě, který odráží její nápady a pocity. Naslouchejte svému já.

Složení parfémované vody je velmi bohaté a propracované. Naleznete zde vzrušující listy černého rybízu, kmín, živočišnou kůži i jemné květinové tóny. Nechybí hřejivé dřevo ani svěžest petitgrainu. Celá kompozice je obohacena o jedinečné aroma papyrusu.

Dámská parfémovaná voda Majda Bekkali J’ai Fait un Rêve Clair byla uvedena na trh v roce 2010. Ukrývá se v unikátně tvarovaném flakonu s dřevěným uzávěrem, který je podpisem vůní značky Majda Bekkali.

Složení

Složení
kmín, kůže, květinové tóny, cedr, petitgrain, listy černého rybízu, kadidlo, pomerančový květ, kastoreum, guajakové dřevo, jasmín, labdanum, papyrus, elemi, bílé pižmo
Druh vůně
orientální

O značce Majda Bekkali

Francouzskou značku luxusních vůní založila v roce 2010 v Paříži Majda Bekkali uvedením prvních dvou vůní na trh. Jedinečnost a nezapomenutelnost jejích aroma je výsledkem spolupráce se známými parfuméři.
Majda Bekkali se zaměřila nejen na kvalitu vůní, ale také na design flakonů. Za tím účelem oslovila francouzskou sochařku Claude Justamonovou, pod jejímž vedením vznikly unikátní díla. Celý název značky proto také zní Majda Bekkali - Collection Sculptures Olfactives.
Jedinečnost luxusních vůní s originálními flakony obdivují zákazníci mnoha zemí světa jako umělecká díla a výjimkou nejsou ani sběratelé, kteří vlastní celé kolekce. Křišťálová víčka později doplnila řada víček dřevěných od španělské firmy Pujolasos, specialisty na dřevěné obaly pro nejrůznější kosmetické produkty. Buďte i vy jedineční s luxusními niche vůněmi Majda Bekkali!

Recenze Majda Bekkali J'ai Fait un Reve Clair