Maison Margiela REPLICA Bubble Bath vonná svíčka

Maison Margiela REPLICA Bubble Bath vonná svíčka
Maison Margiela REPLICA Bubble Bath vonná svíčka
Doprava zdarma
165 g
1 370

Kód: MMG00287 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Maison Margiela REPLICA Bubble Bath
Složení

Také tak milujete ten okamžik, kdy se po náročném dni ponoříte do horké vany plné načechrané mýdlové pěny? Právě tento pocit vám navodí vonná svíčka Maison Margiela Replica Bubble Bath, jež v sobě skrývá uklidňující vůni mýdlové pěny, kokosového mléka a podmanivého pižma.

Svíčka Bubble Bath je součástí kolekce Maison Margiela Replica, která je inspirována vzpomínkami na konkrétní místa a okamžiky. V případě této svíčky jde o pocity spojené s relaxační lázní, po níž se zabalíte do měkoučkého ručníku.

Vlastnosti:

  • vonná svíčka, jež v sobě skrývá vůni horké lázně plné mýdlové pěny
  • vydrží hořet 40 hodin, provoní celou místnost příjemnou relaxační vůní
  • součást kolekce Replica inspirované vzpomínkami
  • skvěle poslouží i jako designový doplněk
  • vyrobena ve Francii

Vůně:
Při zapálení svíčky se rozvine čistá relaxační vůně, v níž ucítíte aroma horké lázně plné nadýchané pěny a mýdlových bublinek, lahodného kokosového mléka a podmanivého bílého pižma.

Materiál:

  • bílé sklo zdobené textilní etiketou
  • vysoce kvalitní vosk
  • bavlněný knot

Jak používat:
Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet minimálně hodinu, aby se roztavil veškerý vosk na povrchu. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. K zhášení plamene vždy používejte zhášedlo, vyhněte se sfoukávání svíčky. Mezi každým zapálením svíčky zastřihněte knot na délku 3–5 mm. Svíčku vždy pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch.

Důležitá upozornění:

Může způsobit alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží. Zabraňte styku s očima.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mýdlo, bergamot, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
levandule, růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
bílé pižmo, pačuli, kokos
Druh bytové vůně
čistá, svěží
Druh knotu
bavlněný
Počet knotů
1
Druh vosku
jiný
Materiál
sklo

O značce Maison Margiela

Originalita, kreativita a špetka provokace – to je luxusní francouzská značka Maison Margiela (dříve Maison Martin Margiela), vyhlášená svými nekonvenčními módními kousky, unikátní kolekcí REPLICA a nezaměnitelnými parfémy.

V roce 1988 založil v Paříži návrhář Martin Margiela luxusní módní dům, nesoucí jeho jméno. Značka Maison Margiela se vyznačuje netradičním pojetím módy i parfémů, které jsou v jejím podání uměleckým dílem. Za pozornost stojí zejména kolekce REPLICA z roku 1994, jež představuje oděvy a repliky ručně vyráběných doplňků z nejrůznějších koutů světa. Každý kousek je opatřen štítkem popisujícím příběh i materiál jeho předlohy. Roku 2012 přibyly do této jedinečné kolekce luxusní parfémy.

Jak voní vzpomínky? Na to vám odpoví vůně REPLICA, jež vznikly ve spolupráci s nejlepšími světovými parfémáři. Parfémy Maison Margiela jsou navrženy tak, aby v nás vyvolávaly vzpomínky na krásné chvíle. Stačí si jen přivonět.

Recenze Maison Margiela REPLICA Bubble Bath