Maison Francis Kurkdjian Féminin Plurielparfémovaná voda pro ženy

3×
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel parfémovaná voda pro ženy
Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel parfémovaná voda pro ženy
70 ml
4 440

Kód: MFK0133 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel
Složení

Představte si dámský budoár se sametovou pohovkou, obklopenou květinami. Celou místností se nese květinová vůně, která omámí všechny smysly. To je symbolika, kterou v sobě skrývá dámská parfémovaná voda Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel, jež oslavuje krásu a mnohostrannost ženství v moderním duchu.

  • chypre květinová vůně
  • ženská a elegantní
  • ideální pro jakoukoliv příležitost

Složení vůně
V duchu moderní chypre kompozice je vůně Féminin Pluriel postavena okolo bohatého květinového akordu. Růže a jasmín vykreslují křivky ženské siluety, zatímco kosatec a fialka připomínají vůni pudřenky. Pomerančový květ a konvalinka dávají vůni vzdušnost a moderní charakter. Pačuli a vetiver dělají z Féminin Pluriel elegantní společnici a dodávají dlouhotrvající intenzitu.

Příběh vůně
Květinová parfémovaná voda Féminin Pluriel je inspirovaná klasickými vůněmi, které nejsou ovlivněny pomíjivostí trendů. Parfumér Francis Kurkdjian chtěl vytvořit vůni s bohatou strukturou klasického parfému a zároveň moderní. Chtěl vůni, která bude připomínat množství rolí, které ženy v životě hrají. Vůně Féminin Pluriel je díky tomu nadčasová, elegantní a velmi ženská.

Složení

Hlava
růže, fialka, konvalinka, pomerančový květ, jasmín, vetiver, kosatec, pačuli
Druh vůně
chypre, květinová

O značce Maison Francis Kurkdjian

Luxusní francouzské niche parfémy Maison Francis Kurkdjian vám přinášejí jedinečné senzorické dobrodružství! Zakladatelem této úchvatné značky nenapodobitelných niche parfémů, je Francis Kurkdjian, který je jedním z nejuznávanějších světových parfemářů.  Prvé parfémy této značky se objevili na trhu v roce 2009.

Parfémy Maison Francis Kurkdjian jsou plné emocí i citlivého perfekcionismu. Vynikají čistotou, nadčasovostí i smělostí. Cílem Francise Kurkdjiana bylo vytvořit smyslné a velkorysé vůně plné svobody a pocitů.

Parfémům Maison Francis Kurkdjian zároveň nechybí elegance ani nádech klasického stylu. Jejich sofistikované aroma vás naprosto uchvátí. Obklopte se vůněmi, které jsou skutečně jedinečné!

Recenze Maison Francis Kurkdjian Féminin Pluriel