Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitaetoaletní voda unisex

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae toaletní voda unisex 70 ml
Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae toaletní voda unisex 70 ml
70 ml

Kód: MFK0123 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae
Složení

Svěží unisexová vůně Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae je inspirovaná výletem na ostrov ve Středomoří. Navozuje prosluněnou letní atmosféru a příjemně vás osvěží svými citrusovými akordy. Vůně Aqua Vitae je vhodná pro denní nošení během teplých měsíců.

V úvodu se mísí čerstvě natrhané citrony a mandarinky ze Silície. Sladkost dodávají této kompozici hravé tonka fazole a vanilka. Půvabný nádech vytvářejí květinové tóny, kterým vévodí hedion a jasmín. V závěru vás okouzlí tajuplnost guajakového dřeva.

Unisexová toaletní voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae byla uvedena na trh v roce 2013. Perfektně doplní moderní muže i ženy vyznávající elegantní styl. Objevte aroma smyslné svěžesti, kterou v sobě ukrývá oblast Středomoří. Vychutnejte si léto plnými doušky s vůní Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae!

Složení

Složení
tonka fazole, sicilská mandarinka, vanilka, hedion, guajakové dřevo, jasmín, citron
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Maison Francis Kurkdjian

Luxusní francouzské niche parfémy Maison Francis Kurkdjian vám přinášejí jedinečné senzorické dobrodružství! Zakladatelem této úchvatné značky nenapodobitelných niche parfémů, je Francis Kurkdjian, který je jedním z nejuznávanějších světových parfemářů.  Prvé parfémy této značky se objevili na trhu v roce 2009.

Parfémy Maison Francis Kurkdjian jsou plné emocí i citlivého perfekcionismu. Vynikají čistotou, nadčasovostí i smělostí. Cílem Francise Kurkdjiana bylo vytvořit smyslné a velkorysé vůně plné svobody a pocitů.

Parfémům Maison Francis Kurkdjian zároveň nechybí elegance ani nádech klasického stylu. Jejich sofistikované aroma vás naprosto uchvátí. Obklopte se vůněmi, které jsou skutečně jedinečné!

Recenze Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae