Maison Francis Kurkdjian APOM pour Hommetoaletní voda pro muže

Maison Francis Kurkdjian APOM pour Homme toaletní voda pro muže
Maison Francis Kurkdjian APOM pour Homme toaletní voda pro muže
70 ml
4 130

Kód: MFK0124 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Maison Francis Kurkdjian APOM pour Homme
Složení

Zavřete oči a nechte se přenést do magického Orientu. Nekonvenční pánská toaletní voda Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme vypráví orientální příběh s pomerančovým květem v hlavní roli.

  • dřevitě-květinová vůně
  • pro individualistického muže
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti 

Složení vůně
Okamžitě vás okouzlí akordy pomerančového květu, které doplňuje hřejivá ambra a mužné cedrové dřevo. Díky tomu je APOM hluboká vůně, která dělá dojem zlaté barvy. 

Příběh vůně
APOM v názvu vůně je zkratka pro frázi „A part of me“, tedy „součást mne“. Tato vůně vystavěná kolem pomerančového květu působí mezi pánskými vůněmi neobvykle, ale když si najde toho pravého majitele, stane se jeho součástí a působí noblesně a zároveň svůdně.  

Složení

Složení
ambra, pomerančový květ, virginský jalovec
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Maison Francis Kurkdjian

Luxusní francouzské niche parfémy Maison Francis Kurkdjian vám přinášejí jedinečné senzorické dobrodružství! Zakladatelem této úchvatné značky nenapodobitelných niche parfémů, je Francis Kurkdjian, který je jedním z nejuznávanějších světových parfemářů.  Prvé parfémy této značky se objevili na trhu v roce 2009.

Parfémy Maison Francis Kurkdjian jsou plné emocí i citlivého perfekcionismu. Vynikají čistotou, nadčasovostí i smělostí. Cílem Francise Kurkdjiana bylo vytvořit smyslné a velkorysé vůně plné svobody a pocitů.

Parfémům Maison Francis Kurkdjian zároveň nechybí elegance ani nádech klasického stylu. Jejich sofistikované aroma vás naprosto uchvátí. Obklopte se vůněmi, které jsou skutečně jedinečné!

Recenze Maison Francis Kurkdjian APOM pour Homme