Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon

náplň do katalytické lampy 500 ml

1×
Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon náplň do katalytické lampy 500 ml
Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon náplň do katalytické lampy 500 ml
500 ml

Kód: LBP0155 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon
500 ml

Popis parfému Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon

Náhradní náplň Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon změní vůni každého prostoru dle vaší aktuální nálady.

Vlastnosti:

  • krásně provoní celý prostor
  • lze nechat bez obav bez dozoru
  • ničí v místnosti všechny pachy včetně cigaretového kouře, výparů z vaření nebo pachu domácích mazlíčků
  • kořeněné aroma
  • hřejivá vůně
  • tematická sváteční vůně
  • zimní vůně

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu. Z lampy sundejte ozdobné i zhášecí víčko a pomocí trychtýře nalijte vonnou esenci do 2/3 lampy. Vraťte do lampy knot s kamínkem a uzavřete zhášecím víčkem.Po cca 20 minutách, až vůně přes knot vystoupá až ke kamínku, vezměte zapalovač a kamínek zapalte. Plamen nechte hořet 3–5 minut a poté ho sfoukněte, kamínek překryjte ozdobným víčkem. Katalytický proces je tímto zahájen a lampa začíná vonět. Po dosažení požadované intenzity vůně, zaměňte ozdobné za zhášecí víčko. Tím končí katalytická reakce. Vyměňte náplň dle přiloženého návodu.

Složení

Hlava
citron, hřebíček, pomeranč, skořice, tangerinka
Srdce
fialka, frézie, kořen kosatce, pomerančový květ, růže
Základ
pačuli, pižmo, santalové dřevo, tonka fazole, vanilka
Charakter bytové vůně
kořeněná

O značce Maison Berger Paris

Maison Berger Paris jsou luxusní francouzské aroma difuzéry, které vám pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov! Aroma difuzéry Maison Berger Paris jsou výjimečné svým unikátním difúzním systémem katalyzátoru, který má jedinečnou sílu pro osvěžení a vyčištění ovzduší vašeho domova pomocí metody rozptylování jemných esencí. Interiérové vůně MaisonBerger Paris jsou navrženy výhradně francouzskými mistry parfuméry a k jejich výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější esence. Každá vůně Maison Berger Paris je naprosto výjimečná a dokáže ve vás navodit pocity radosti i relaxace.
K výrobě flakonů aroma difuzérů Maison Berger Paris jsou používány takové materiály, jako je křišťál, porcelán, keramika či kov. Flakony jsou jemně ručně opracovány zkušenými francouzskými řemeslníky, kteří vynikají ve svém oboru. Francouzská značka Maison Berger Paris vznikla v roce 1898 a již od svého založení se zaměřuje na provonění a vyčištění vzduchu v interiérech. Zakladatelem značky byl lékárník Maurice Berger, který vynalezl a nechal si patentovat první lampu pro očistu vzduchu v nemocničních odděleních. Postupně tyto lampy začaly nacházet své uplatnění také v domácnostech a staly se mezi zákazníky velmi populární.

Recenze Maison Berger Paris Catalytic Lamp Refill Festive Cinnamon

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem