Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Happy elektrický difuzér

Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Happy elektrický difuzér
Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Happy elektrický difuzér

Kód: LBP00850 | Toto zboží není momentálně k dispozici

elektrický difuzér 1 ks + Aquatic Freshness náplň 475 ml

Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód home20 a získáte slevu 20 % na bytové vůně.

Popis Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Happy
Složení

Zlepšete si náladu podmanivou vůní. Elektrický difuzér Maison Berger Paris Aroma Happy vám kdykoli pošle trošku štěstí a optimismu. Ovládání difuzéru navíc zvládne i začátečník. Hotovo budete mít dřív, než se stačíte zeširoka usmát.

Vůně vás vezme do magického podvodního světa. Její květinové srdce s tóny konvalinky vám konečně dovolí vypnout ustaranou mysl. Osvěžení podobné mořskému vánku následně okusíte díky podtónům melounu a zeleného jablka. A opravdu špatnou náladu odvane vůně ambry. Buďte kapitánem vlastní lodi a řiďte svou duševní pohodu tak, jak chcete vy.

Vlastnosti:

 • difuzér rozptyluje mlžný opar po dobu až 40 hodin
 • ovladatelná síla difúze, například na 30, 60 či 90 minut
 • nastavitelná LED světla dokreslí příjemnou atmosféru
 • oblíbíte si luxusní flakon s přírodními motivy a dřevěným víčkem
 • opojná vůně z dílny francouzských mistrů parfémářů
 • nastolí pocity radosti, psychické pohody a rovnováhy
 • bez usazování vodního kamene ve flakonu
 • ideální jako designový doplněk interiéru či dárek

Balení obsahuje:

 • skleněný elektrický difuzér Aroma Happy
 • náplň Svěžest vody 475 ml
 • praktické dálkové ovládání v bílé barvě

Jak používat:
Zapojte elektrický difuzér Maison Berger Aroma Happy do zásuvky nebo USB. Nalijte do zásobníku připravenou náplň. Nikdy ji nemíchejte s vodou ani jinými vůněmi. Pomocí dálkového ovladače difuzér zapněte na některý z programů a nastavte požadovanou intenzitu difúze. Vyberte intenzitu LED osvětlení, od tlumeného světla po intenzivní nebo zvolte efekt svíčky. Do rozprašovače mlhy nepřidávejte vodu.

Používejte výhradně speciální náplně Maison Berger Paris pro elektrické difuzéry. Elektrický difuzér pravidelně čistěte podle pokynů v uživatelské příručce.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
meloun, zelené jablko
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka, Monoï
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tuberóza, ambra
Typ napájení
akumulátorový/ síťový
Druh bytové vůně
květinová, ovocná, svěží
Typ aroma difuzéru
elektrický

O značce Maison Berger Paris

Když se řekne Maison Berger Paris (dříve Lampe Berger Paris), nejen milovníkům bytových vůní a designu se okamžitě vybaví originální katalytické lampy, které pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov.

Příběh značky Maison Berger Paris se začal psát již roku 1898. Tehdy lékárník Maurice Berger vymyslel první aroma difuzér na principu katalýzy, který byl určen k čištění vzduchu v nemocnicích. Tuto revoluční technologii si nechal patentovat a položil tak základy značce, jejíž katalytické lampy i nyní, po více než 100 letech na trhu, milují zákazníci po celém světě.

Katalytická lampa Maison Berger Paris funguje na principu hoření bez plamene. Knot ponořený do hořlavé náplně uvnitř lampy udržuje hořák stál horký, čímž dochází k čištění vzduchu nejen od molekul zápachů, ale i od bacilů, plísní a bakterií. Vonné esence současně provoní místnost krásnou vůní. Katalytická lampa Maison Berger Paris je zároveň stylovým doplňkem do interiéru. Stačí si vybrat design přesně podle vašeho gusta.

Kromě populárních katalytických lamp nabízí tato francouzská značka také aroma difuzéry a luxusní vonné svíčky, jež v každé místnosti vykouzlí příjemnou atmosféru.

 

Recenze Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Happy