Maison Berger Paris Duopack dárková sada II.

Maison Berger Paris Duopack dárková sada II.
Maison Berger Paris Duopack dárková sada II.

Kód: LBP01030 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hibiscus Love náplň do katalytické lampy 250 ml + Delicate White Musk náplň do katalytické lampy 250 ml

Popis Maison Berger Paris Duopack
Složení

Provoňte svůj domov nebo potěšte krásnou vůní do bytu někoho ze svých blízkých. Dárková sada Maison Berger Paris Duopack _ je zárukou úspěchu v obou případech. Vhodně zvolená interiérová vůně snadno navodí pocit klidu a pohody a pomůže vytvořit příjemné a útulné prostředí.

Vlastnosti:

  • krásně provoní celý prostor
  • ničí v místnosti všechny pachy včetně cigaretového kouře, výparů z vaření nebo pachu domácích mazlíčků
  • svěží vůně
  • sladké aroma
  • květinová vůně
  • skvěle se hodí jako dárek

Sada obsahuje:

  • Hibiscus Love náplň do katalytické lampy 250 ml
  • Delicate White Musk náplň do katalytické lampy 250 ml

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová
Typ sady
dárková sada
Druh bytové vůně
čistá, květinová, ovocná, svěží

O značce Maison Berger Paris

Když se řekne Maison Berger Paris (dříve Lampe Berger Paris), nejen milovníkům bytových vůní a designu se okamžitě vybaví originální katalytické lampy, které pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov.

Příběh značky Maison Berger Paris se začal psát již roku 1898. Tehdy lékárník Maurice Berger vymyslel první aroma difuzér na principu katalýzy, který byl určen k čištění vzduchu v nemocnicích. Tuto revoluční technologii si nechal patentovat a položil tak základy značce, jejíž katalytické lampy i nyní, po více než 100 letech na trhu, milují zákazníci po celém světě.

Katalytická lampa Maison Berger Paris funguje na principu hoření bez plamene. Knot ponořený do hořlavé náplně uvnitř lampy udržuje hořák stál horký, čímž dochází k čištění vzduchu nejen od molekul zápachů, ale i od bacilů, plísní a bakterií. Vonné esence současně provoní místnost krásnou vůní. Katalytická lampa Maison Berger Paris je zároveň stylovým doplňkem do interiéru. Stačí si vybrat design přesně podle vašeho gusta.

Kromě populárních katalytických lamp nabízí tato francouzská značka také aroma difuzéry a luxusní vonné svíčky, jež v každé místnosti vykouzlí příjemnou atmosféru.

 

Recenze Maison Berger Paris Duopack