Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen

vonná svíčka 180 g II. (Fresh and Floral)

Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen vonná svíčka 180 g II. (Fresh and Floral)
Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen vonná svíčka 180 g II. (Fresh and Floral)
Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen vonná svíčka 180 g II. (Fresh and Floral)
180 g
479

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: LBP00190 | 4 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen
180 g | 479

Popis parfému Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen

Vonná svíčka Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • svěží vůně
  • květinová vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
bazalka, kardamom, kořen kosatce, květinové tóny, tangerinka, vzácné dřeviny
Charakter bytové vůně
květinová, svěží

O značce Maison Berger Paris

Maison Berger Paris jsou luxusní francouzské aroma difuzéry, které vám pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov! Aroma difuzéry Maison Berger Paris jsou výjimečné svým unikátním difúzním systémem katalyzátoru, který má jedinečnou sílu pro osvěžení a vyčištění ovzduší vašeho domova pomocí metody rozptylování jemných esencí. Interiérové vůně MaisonBerger Paris jsou navrženy výhradně francouzskými mistry parfuméry a k jejich výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější esence. Každá vůně Maison Berger Paris je naprosto výjimečná a dokáže ve vás navodit pocity radosti i relaxace.
K výrobě flakonů aroma difuzérů Maison Berger Paris jsou používány takové materiály, jako je křišťál, porcelán, keramika či kov. Flakony jsou jemně ručně opracovány zkušenými francouzskými řemeslníky, kteří vynikají ve svém oboru. Francouzská značka Maison Berger Paris vznikla v roce 1898 a již od svého založení se zaměřuje na provonění a vyčištění vzduchu v interiérech. Zakladatelem značky byl lékárník Maurice Berger, který vynalezl a nechal si patentovat první lampu pro očistu vzduchu v nemocničních odděleních. Postupně tyto lampy začaly nacházet své uplatnění také v domácnostech a staly se mezi zákazníky velmi populární.

 

Recenze Maison Berger Paris Anti Odour Kitchen

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!