Magnum Feel The Style jemný pilník a leštička na nehty

3×
Magnum Feel The Style jemný pilník a leštička na nehty
Magnum Feel The Style jemný pilník a leštička na nehty
(17,8 cm)
69

Kód: MAG1744 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Magnum Feel The Style

Pilník a leštička na nehty v jednom MAGNUM Feel The Style je šikovným pomocníkem pro vaši dokonalou manikúru. Jemný pilník šetrně upraví vaše nehty do požadovaného tvaru, zatímco leštička vyhladí povrch nehtů a dodá jim lesk a zdravý, pěstěný vzhled.

Vlastnosti:

  • kombinuje pilník i leštičku pro kompletní manikúru
  • pilník je jemný a šetrný k nehtům
  • leštička šetrně zbrousí a vyhladí nerovný povrch nehtů
  • nehty jsou hladké, lesklé a ošetřené
  • pilování a leštění zamezuje štěpení a vrstvení nehtů

Jak aplikovat:
Hrubší, pílníkovou částí nehty opatrně zapilujte do požadovaného tvaru. Leštičkou poté zbruste svrchní část povrchu nehtů a vyleštěte jejich povrch. Dopručujeme poté ošetřit nehtové lůžko a nehtovou kůžičkou pečujícím olejem či krémem.

O značce Magnum

Produkty Magnum jsou skvělým pomocníkem v oblasti péče o vaši krásu. V sortimentu značky naleznete luxusní kosmetická zrcátka, pinzety, pilníky, kleštičky na řasy, kvalitní nářadí na manikúru a pedikúru a pomůcky, které vám usnadní každodenní péči o váš vzhled.

Magnum v sobě spojuje ověřené tradice s těmi nejmodernějšími technologiemi. Produkty jsou vyrobené z prvotřídní oceli, která je precizně legovaná a kalená. Díky tomu se kosmetické doplňky Magnum výrazně liší od běžných výrobků.

Luxusní produkty Magnum jsou vyráběny v EU a splňují nejvyšší standardy designu, funkčnosti a odolnosti. Dopřejte si jen tu nejlepší péči s mimořádně kvalitními produkty Magnum.

Recenze Magnum Feel The Style3