Mad About

Buďte sama sebou a ukažte svou osobnost. Kolekce Mad About značky Schwarzkopf Professional je jako stvořená pro každou ženu, která je doslova blázen do svých vlasů. Kolekce byla uvedena na trh roku 2018 s cílem poskytnout kudrnatým a vlnitým vlasům prvotřídní péči.
Nyní k produktům přibyly novinky Mad About Curls Superfood nabité superpotravinami, které potěší majitelky kudrlin. Dlouhovlásky si pro změnu přijdou na své s novou řadou Mad About Lengths. Protože krásné vlasy nejsou jen trend, je to způsob života.

celý text skrýt text

Pro nekonečně dlouhé vlasy
Šampon a sérum Mad About Lenghts

Základem dlouhých vlasů jsou zdravé a silné kořínky. Šampon Root to Tip Cleanser s pečujícím složením s Aquarine komplexem a biotinem zlepšuje hydrataci vlasů, posiluje a hydratuje suché délky i konečky a pomáhá aktivovat vlasové folikuly. Pro dosažení maximálního výsledku doplňte svou vlasovou rutinu o gel pro zpevnění kořínků Root Boosting Serum.

celý text skrýt text

Pro zdravé konečky i bez stříhání
Dvoufázový sprej a intenzivní péče Mad About Lenghts

Bojíte se návštěvy kadeřnictví, abyste nepřišla o centimetry svých dlouhých vlasů? S péčí Mad About Lenghts vám nůžky nemusí dělat starosti. Intenzivní péče s komplexem Aquarine a technologií Length Maximising vyživuje zatěžované délky i konečky a zároveň snižuje lámání vlasů až o 95 % Dvoufázový neoplachovací sprej okamžitě zaceluje roztřepené konečky a usnadňuje rozčesávání.

celý text skrýt text

Pro dokonalé kudrliny
Maska a neoplachovací kúra Mad About Curls Superfood

Nadělila vám příroda kudrnaté vlasy? Díky péči s obsahem kokosového, ricinového, avokádového a hroznového oleje budou dokonale hydratované, lesklé a hebké.
Superfood maska hloubkově regeneruje, hydratuje a zvláčňuje suché vlasy. Bohatá neoplachovací kúra Mad About Curls Superfood Leave-in je ideální pro vyrovnání úrovně hydratace a zachování tvaru prstýnkových vlasů.

celý text skrýt text