MAC Brushštětec na make-up

MAC Brush štětec na make-up
MAC Brush štětec na make-up
štětec na make-up

Kód: MAC1361 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu MAC Brush

Štětec na make-up MAC Brush s profesionálními vlákny umožní dokonalé rozetření a vpracování make-upu do pleti pro sjednocený a přirozený efekt pleti.

Vlastnosti:

  • profesionální vlákna dokonale vpracují produkt do pleti
  • zamezí efektu masky a aplikaci nadměrného množství produktu
  • je vhodný pro tekuté, krémové i pudrové produkty
  • štětiny lze snadno čistit a udržovat
  • vlákna jsou šetrná k pleti

Jak aplikovat:
Štětinami aplikujte produkt na tvář a krátkými tahy rozetřete do ztracena.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Brush