MAC Brush

štětec na make-up

MAC Brush štětec na make-up
MAC Brush štětec na make-up
MAC Brush štětec na make-up
štětec na make-up
1 050

Kód: MAC1361 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
MAC Brush
štětec na make-up | 1 050

Popis kosmetiky MAC Brush

Štětec na make-up MAC Brush s profesionálními vlákny umožní dokonalé rozetření a vpracování make-upu do pleti pro sjednocený a přirozený efekt pleti.

Vlastnosti:

  • profesionální vlákna dokonale vpracují produkt do pleti
  • zamezí efektu masky a aplikaci nadměrného množství produktu
  • je vhodný pro tekuté, krémové i pudrové produkty
  • štětiny lze snadno čistit a udržovat
  • vlákna jsou šetrná k pleti

Jak aplikovat:
Štětinami aplikujte produkt na tvář a krátkými tahy rozetřete do ztracena.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.