MAC Applicatorshoubička pro aplikaci make-upu

MAC Applicators houbička pro aplikaci make-upu 2 ks
MAC Applicators houbička pro aplikaci make-upu 2 ks
Doprava zdarma
2 ks
208

Kód: MAC01574 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra úterý 31. 3. 2020

Popis produktu MAC Applicators

Houbička pro aplikaci make-upu MAC Applicators umožní rovnoměrné rozetření a vpracování make-upu do pleti pro maximálně přirozený a sjednocený vzhled pleti.

Vlastnosti:

  • dokonale vpracuje produkt do pleti
  • zamezí efektu masky a aplikaci nadměrného množství
  • je vhodný pro sypké, krémové, tuhé i tekuté produkty
  • snadno se čistí

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství produktu na tvář či na houbičku a rovnoměrně rozetřete do ztracena.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Applicators