MAC Cosmetics Tempting Fate Eyeshadow x 8 paleta očních stínů

MAC Cosmetics  Tempting Fate Eyeshadow x 8 paleta očních stínů
MAC Cosmetics  Tempting Fate Eyeshadow x 8 paleta očních stínů
11 g

Kód: MAC04430 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte produkty MAC Cosmetics nad 1 199 Kč a v košíku si vyberte jednu ze dvou variant rozjasňující paletky na tvář Flashing Ice Extra Dimension.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vlastnosti

Odstín
fialový, hnědý, růžový, zelený, nude, vínový
Efekt
matný, perleťový, třpytivý

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Tempting Fate Eyeshadow x 8