MAC Cosmetics Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer dlouhotrvající korektor

MAC Cosmetics  Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer dlouhotrvající korektor
MAC Cosmetics  Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer dlouhotrvající korektor

Popis MAC Cosmetics Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer
Vlastnosti

Perfektní krytí nedokonalostí s 24hodinovou výdrží a přirozeným finišem.

Čas na selfie? Od teď na něj budete připravená kdykoli, protože dlouhotrvající korektor MAC Cosmetics Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer zakryje všechny nedokonalosti na tváři až na 24 hodin.

Neslévá se do vrásek ani netvoří fleky. Poskytuje zato perfektní krytí, a navíc s překvapivě dlouhou výdrží, na kterou se můžete spolehnout po celý den i noc. Skryjte kruhy pod očima, pupínky i zarudlá místa snadno a se 100% výsledkem.

Vlastnosti:

  • korektor se středním až plným krytím
  • vyhlazuje pleť, sjednocuje a minimalizuje nedokonalosti
  • poskytuje až 24hodinovou výdrž
  • odolává potu, otěru i vlhkosti
  • zanechává matný přirozený finiš
  • aplikátor pro snadnou detailní aplikaci
  • velmi lehká textura, bez olejů
  • nezpůsobuje akné

Jak používat:
Pomocí aplikátoru naneste přímo na místa, která chcete skrýt a důkladně rozetřete.

Notino tip:
Korektor MAC Cosmetics Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer můžete využít i pro kontruování tváře. Zvolte odstín o 2 až 3 odstíny tmavší než je odstín vaší pleti a aplikujte jej na místa, kam přirozeně dopadá stín a rozetřete doztracena.

Vlastnosti

Typ krytí
střední, vysoké
Efekt
dlouhotrvající
Odstín make-upu
light

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Studio Fix 24-Hour SmoothWear Concealer