MAC Cosmetics Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette paleta očních stínů

MAC Cosmetics  Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette paleta očních stínů
MAC Cosmetics  Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette paleta očních stínů
18 g

Kód: MAC03495 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu alespoň dvou produktů od MAC Cosmetics získáte rtěnku jako dárek. V košíku si vyberte z více variant.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis MAC Cosmetics Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette
Vlastnosti

Až ke hvězdám vystřelí váš pohled paleta očních stínů MAC Cosmetics Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette. Ať už zvolíte jakoukoli kombinaci barev, vždy se vám podaří vytvořit si takový look, se kterým byste mohla s klidem nakráčet rovnou na červený koberec.

Zkombinujte matné odstíny, třpytivé, světlé i ty nejtemnější. Všechny se perfektně roztírají, proto dosáhnete vždy plynulých přechodů a profesionálně vypadajícího výsledku.

Vlastnosti:

  • 12 vysoce pigmentovaných stínů
  • mix odstínů s matným i zářivým finišem
  • pro aplikaci nasucho i namokro
  • snadno se roztírají
  • s dlouhotrvající výdrží
  • součástí je praktické zrcátko
  • krásný třpytivý obal

Jak aplikovat:
Jako první naneste bázi pod oční stíny MAC Cosmetics Prep + Prime. Poté stíny aplikujte buď jemným vtlačováním na víčka pro dosažení výrazného výsledku anebo krouživými pohyby pro dokonalé prolnutí barev.

Notino tip:
Pro roztírání stínů použijte ideálně štětec MAC 217S Blending Brush.

Vlastnosti

Odstín
bílý, černý, fialový, hnědý, modrý, růžový, šedý, zlatý, stříbrný, nude, vínový
Konzistence
kompakt
Efekt
matný, třpytivý

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Rocket to Fame Eye Shadow x 12 Palette