MAC Cosmetics Mini Lipstick rtěnka

3×
MAC Cosmetics  Mini Lipstick rtěnka
MAC Cosmetics  Mini Lipstick rtěnka
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
382

Ušetříte 19%
odstín Whirl 1.8 g
309

Kód: MAC03457 | Skladem
1
U Vás poštou
pondělí 26. 7. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 25. 7. 2021

Popis MAC Cosmetics Mini Lipstick
Vlastnosti

Konečně můžete mít svou milovanou rtěnku MAC všude s sebou. Není náhoda, že hydratační rtěnka MAC Cosmetics Mini Lipstick nesmí chybět v kosmetické výbavě milovnic make-upu po celém světě. Nejoblíbenější odstíny se nyní dočkaly cestovního balení, které se vejde do každé kabelky. Vykouzlete si dokonalé svůdné rty kdekoliv a kdykoliv.

Vlastnosti:

  • ikonická rtěnka v praktickém balení na cesty
  • zanechává rty hydratované
  • podle odstínu má matný či lesklý finiš
  • je intenzivně pigmentovaná
  • zanechává na rtech příjemný pocit
  • ve stejném nadčasovém designu jako klasická verze

Jak aplikovat:
Hydratační mini rtěnku MAC Cosmetics Mini Lipstick nanášejte na celou plochu rtů. Pro preciznější nalíčení použijte štěteček.

Notino tip:
Pokud chcete dosáhnout trendy ležérního, lehce rozostřeného vzhledu, aplikujte rtěnku jemným vklepáním prstů především do středu rtů a bez snahy nanést ji zcela precizně.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Efekt
matný

Napsali jsme o MAC Cosmetics Mini Lipstick
Články

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Mini Lipstick3