M. Micallef Aoud Gourmet

parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml

M. Micallef Aoud Gourmet parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml
parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml

Kód: MIC0545 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

M. Micallef Aoud Gourmet
parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému M. Micallef Aoud Gourmet

Aoud Gourmet je orientální vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů M. Micallef. Značka M. Micallef, stavějící na ryzích francouzských tradicích řemeslného mistrovství a luxusu, klade důraz na kvalitu a přírodnost ingrediencí svých špičkových parfémů, které nabízí v proslulých designových flakonech, vytvářených ve vlastním uměleckém studiu. Mistrovsky výjimečná parfémovaná voda M. Micallef Aoud Gourmet přináší oudovou vůní v naprosto unikátním pojetí.

S parfémovanou vodou Aoud Gourmet se značce M. Micallef  podařilo téměř nemožné: Vytvořit vůni mistrovsky pracující hned se dvěma tak trochu záludnými parfumérskými tématy – oudové vůně a gurmánské vůně – tak, že oudová stránka (dosažená bez faktického využití esence agarového dřeva) nevystupuje příliš dominantně a ta gurmánská vzbuzuje žádostivost, ale ne nestoudnou lačnost. V Aoud Gourmet se snoubí hutná, tak trochu oceánová oudová vůně se sladce vábným aroma medu, koření a marcipánu. M. Micallef Aoud Gourmet, parfémovaná voda, jejíž název se dá volně přeložit jako „Gurmánský Oud“, svému jménu dokonale dostává a je dalším z děl značky M. Micallef, které ocení i ti nejnáročnější znalci nikových parfémů. 

Nápaditá vonná kompozice M. Micallef Aoud Gourmet se tedy v hlavě otevírá akordy medu a marcipánu. V srdci zavoní pačuli, cedr, muškátový oříšek a nagarmotha (cypřišový olej) a základ sestává z tónů pižma, jantaru, cedrového dřeva a kašmírového dřeva. Celkové aroma, propojující dřevité a sladké stránky s medovými, balzámovými a pižmovými aspekty, je naprosto výjimečné, smyslné, okouzlující, mystické a přímo návykové. Úvodní hedvábný dech cukrových tónů, doplněných dřevitými a kořenitými aspekty, tvoří efekt tak uchvacující a až nebezpečně dekadentní, že se k nebývale výraznému vonnému potěšení z parfémované vody M. Micallef Aoud Gourmet budete chtít navěky znovu a znovu vracet…

K nošení se Aoud Gourmet hodí přes den i na večer, zejména pak v chladnějších měsících. Navždy si toto mistrovské vonné dílo značky M. Micallef  získá hlavně ženy, které mají rády velmi originální orientální vůně se vzácnými dřevy v hlavní roli. Stejně tak nadchne milovnice parfémů spojujících orientální a gurmánské charakteristiky a všechny dámy, které oceňují skutečnou kvalitu a považují se za znalkyně nikových parfémů.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky M. Micallef také svým nesmírně originálním balením, vyznačujícím se špičkovým vlastním designem značky. V případě parfémované vody Aoud Gourmet zdobí stylový plochý flakon kruhového tvaru nápaditý uzávěr a doplňuje ho dokonale sladěná, nádherná světlá krabička. Vyzkoušejte parfémovanou vodu, která originálně a zručně propojuje oudové a gurmánské charakteristiky, a zamilujte se do díla luxusní francouzské značky, jejíž parfémy jsou i díky unikátnímu designu balení pravým mistrovským dílem. Nebo potěšte blízkou ženu skutečně výjimečným dárkem té nejvyšší kvality…

M. Micallef Aoud Gourmet – naprosto neobyčejná, až návykově uchvacující orientální vůně pro ty nejnáročnější milovnice nikových parfémů.

Složení

Druh vůně
orientální

O značce M. Micallef

Společnost M.Micallef byla založena v roce 1996 v Grasse, kdy Martine Micallefová uvedla na trh svoji první okouzlující vůni. Francouzské parfémy M.Micallef symbolizují pravou vášeň a eleganci. Jejich flakony jsou výhradně ručně zdobené, díky čemuž se každý parfém M.Micallef stává originálním uměleckým dílem.

Parfémy M.Micallef se se svými skvostnými esencemi řadí k vysoké parfumérské škole. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních surovin a jejich nezaměnitelné aroma je ovlivněné arabskou kulturou. Toto unikátní spojení orientálních tónů s velkou porcí nefalšované francouzské noblesy, činí parfémy M.Micallef skutečně výjimečné.

Recenze M. Micallef Aoud Gourmet

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!