Přejít na hlavní obsah

 

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Je vysoce účinný koncentrát proti stárnutí pleti, který poprvé kombinuje v jedné trojité dávce silné dermatologické aktivní látky: KYSELINU HYALURONOVOU / VITAMÍN C+NIACINAMID / KYSELINU FERULOVOU. Pro obnovu vaší pleti vrstvu po vrstvě:
VRSTVA 1 - VYPLNĚNÍ PLETI
VRSTVA 2 - REDUKCE VRÁSEK
VRSTVA 3 - KOREKCE TMAVÝCH SKVRN
 

 

RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA

Dosáhněte mladistvější a zářivější pleti s krémem Rénergie Multi-Lift Ultra Cream. Hydratační krém s účinky proti stárnutí pleti minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek a zároveň zlepšuje pevnost pleti. Účinné složení je obohaceno o extrakt z lněného semínka s obsahem oligosacharidů, peptidů a polyfenolů, které vytvářejí liftingový efekt a redukují hluboké vrásky.
 

 

LIFE PLANKTON ELIXIR

Obnovující sérum chrání, zklidňuje a regeneruje pleť a podporuje proces buněčné obnovy. Dopřejte své rutinní péči o pleť revoluci se sérem Life PLankton Elixir, obohaceným o kyselinu hyaluronovou a patentovanou složku Life Plankton™ v nejvyšší koncentraci. Pleť vypadá hladší, sjednocená a známky stárnutí jsou viditelně redukovány.
 

 

BLUE PRO RETINOL CREAM

Multikorekční, sametový krém se aktivuje při kontaktu s pokožkou, redukuje vrásky a zlepšuje rovnoměrnost pleti. Vědecky prokázáno: pleť je okamžitě hydratovaná a zářivější. Den po dni je pleť obnovená, vypadá hladší, sjednocená a pevnější. Vytvořeno pomocí BLUE BIOTECH: Exkluzivní inovace Blue Pro-Retinol Biotech - spojení jemného pro-retinolu s výtažkem z bio-afinových řas.