Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla vonná svíčka velká (⌀ 60–80 mm, 32 h)

4×
Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla vonná svíčka velká (⌀ 60–80 mm, 32 h)
Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla vonná svíčka velká (⌀ 60–80 mm, 32 h)
vonná svíčka velká (⌀ 60–80 mm, 32 h)

  • Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla vonná svíčka velká (⌀ 70 –130 mm, 65 h)
  • Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla vonná svíčka velká (⌀ 60–80 mm, 32 h)
Kód: LUM0363 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla
Složení

Vonná svíčka Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • sladké aroma
  • dlouhá doba hoření
  • čisté hoření

Složení:

  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh bytové vůně
sladká
Druh knotu
bavlněný

Napsali jsme o Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla
Články

O značce Luminum Candle

Edice svíček Luminum Candle je vyráběna z materiálů zaručujících čisté hoření. Díky technologii Unipar se knot ve svíčce při hoření neutápí. Svíčka tak hoří vysokým, čistým a jasným plamenem bez stékání.

Vonná složka je aplikována do povrchové vrstvy. Ta se pak uvolňuje přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Částice parfému se neusazují na sliznici a nezpůsobují problémy. Vůně tedy není tak intenzivní a pouze dokresluje příjemnou atmosféru hořící svíčky.

Technologie výroby svíček Luminum Candle je typická vysokým podílem ručního dekorování. To  vytváří prémiovou kvalitu a originalitu výrobku. Výrobní program sleduje módní trendy, které jsou v souladu se světovým designem.

U svíček Luminum Candle oceníte smyslnost a harmonii souhry technologií, důvtipu a krásy. Luminum Candle příjemně dotvoří atmosféru stolování, relaxace nebo intimity.

Recenze Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla4