Lumene Lähde [Source of Hydratation]

pleťová mlha

Lumene Lähde [Source of Hydratation] pleťová mlha
Lumene Lähde [Source of Hydratation] pleťová mlha
Lumene Lähde [Source of Hydratation] pleťová mlha
609
Sleva 22%
100 ml
474

Kód: LMN1033 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 12. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 12. 2018
Lumene Lähde [Source of Hydratation]
100 ml | 474

Popis kosmetiky Lumene Lähde [Source of Hydratation]

Pleťová mlha Lumene Lähde [Source of Hydratation] vyrovnává hladinu vlhkosti v pleti a poskytuje jí okamžitou svěžest.

Vlastnosti:

  • projasňuje pleť a zlepšuje její vzhled
  • intenzivně hydratuje pleť i přes make-up
  • osvěžuje pleť ultrajemnou mlhou
  • ihned revitalizuje suchou a napnutou pleť

Složení:

  • březová míza bohatá na minerály – dlouhodobě zvlhčuje pleť
  • arktická jarní voda – zajišťuje nepřetržitou hydrataci pleti

Jak aplikovat:
Nastříkejte mlhu na obličej kdykoliv během dne, při aplikaci zavřete oči. Pro dostatečnou hydrataci použijte ráno hydratační krém.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Lumene

Kosmetika Lumene | Lumene - spojení síly arktické přírody a špičkové technologie. Finská kosmetická značka Lumene nabízí kosmetické produkty pro péči o pleť, tělo a vlasy s nebývalou účinností, jejíž tajemství spočívá zejména v inovativním spojení špičkové technologie a unikátního složení.

Značka Lumene byla založena v roce 1970. Vyvinula se z původní farmaceutické společnosti vzniklé ve 40. letech a velmi rychle se stala finským leadrem trhu v oblasti kosmetiky a péče o pleť a rozšířila svou působnost také na mezinárodním trhu.

Produkty Lumene jsou vyráběny převážně z přírodních surovin z arktické přírody s velkým potenciálem prospěšnosti, jako jsou například olej z arktických bobulí, rakytník, bříza nebo arktický vřes. Značka jako první na světě začala používat ručně sbírané arktické bobule následně zpracovávané vědeckými postupy. V tom také spočívá výjimečnost Lumene, značky, která spojuje využití těch nejlepších surovin z arktické přírody s průlomovými technologiemi, a vytváří tak unikátní bioaktivní kosmetické produkty.

Produkty značky Lumene neobsahují parabeny, nejsou testovány na zvířatech a jejich obaly jsou šetrné k životnímu prostředí. Hlavní filozofií Lumene je zvyšování obsahu přírodních látek (produkty obsahují velmi koncentrované množství živin z plodů arktických rostlin, díky nimž jsou tyto rostliny schopny přežít v extrémních severských podmínkách), aniž by docházelo ke snižování bezpečnosti a účinnosti produktů.

Od sprchových gelů přinášejících pokožce přírodní osvěžení, přes tělová mléka a krémy pro optimální a šetrnou výživu pleti, až po přípravky pro čištění, výživu a omlazení pleti se sílou z arktické přírody, kosmetika značky Lumene garantuje vysokou účinnost a šetrnost k vaší pleti i k přírodě.

Značka Lumene pomocí průkopnické technologie transformuje unikátně účinné suroviny z arktické přírody do bioaktivních kosmetických produktů, které pomáhají zdůrazňovat přirozenou krásu.