L’Oréal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers slaný sprej pro plážový efekt

8×
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers slaný sprej pro plážový efekt
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers slaný sprej pro plážový efekt
150 ml

Kód: LOP2434 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers
Vlastnosti

Popis:
Vytvořte si vlnobití ve vašich vlasech jako z profesionálního salónu nebo přímo od moře! L'Oréal Professionnel Tecni Art Wild Stylers slaný sprej pro plážový efekt vám vytvoří divoké vlny stejně jako by byly vaše vlasy políbené sluncem a slanou vodou na dovolené u moře. L'Oréal Professionnel Tecni Art Wild Stylers vám vytvoří sexy vlny, které krásně zjemní rysy obličeje, kdykoli si zamanete!

Účinky:

  • vytváří matný efekt plážových vln
  • fixuje 2. stupněm
  • zpevňuje účes

Složení:

  • minerální soli – přirozeně zpevňují účes

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Sprej aplikujte do vlhkých vlasů. Namačkejte rukou a nechte volně uschnout. Nerozčesávejte. Můžete také po namačkání rukou vyfoukat fénem při nízkém proudu vzduchu s použitím difuséru. Sprej aplikujte kdykoli během dne a namačkejte vlny, znovu tak vlny aktivujete. Ideální pro oživení a úpravy stylingu.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, podpora vln
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Délka vlasů
dlouhé vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers8