L’Oréal Professionnel Tecni.Art Stiff

krémová pasta silné zpevnění

1×
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Stiff krémová pasta silné zpevnění
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Stiff krémová pasta silné zpevnění
75 ml

Kód: LOP3192 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Stiff
75 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Tecni.Art Stiff

Popis:
Krémová pasta pro silné zpevnění L'Oréal Professionnel Tecni Art Stiff vytvaruje účes podle vašich představ. Silně tužící pasta vám pomůže vymodelovat i tvarově velmi náročný účes a zachovává jej v nezměněné podobě po dlouhou dobu. Ve vlasech působí přirozeně s matným efektem. Vlasy zůstávají na pohled silnější, plné nové energie. Tvarovací pasta Tecni Art Stiff s krémovou konzistencí se snadno aplikuje a v případě potřeby se velmi rychle z vlasů smývá. Příjemná textura působí bez slepování a zanechání zbytků ve vlasech. Silně tužící pasta vám umožní kdykoliv v průběhu dne přemodelovat svůj účes na zcela jiný. Můžete tak mít uhlazený účes do školy nebo zaměstnání, decentní účes podle nejnovější módy na odpolední kávu a divoký účes na večerní party. Tato krémová pasta vám umožní popustit uzdu fantazii. Tecni Art Stiff je stylingová péče pro všechny typy vlasů. Jejím použitím získáte ochranu vlasových vláken před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň potřebnou výživu vlasů. Vytvarujte si originální účes, budete se cítit úžasně a změnu vašeho účesu zaznamená i vaše okolí. S tužící pastou Tecni Art Stiff vás tvoření účesů bude bavit!

Účinky:

  • silně zpevňuje účes
  • pomáhá vymodelovat i účes tvarově náročný
  • zachovává účes v nezměněné podobě po dlouhou dobu
  • ve vlasech působí přirozeně s matným efektem
  • vlasy zůstávají na pohled silnější, plné energie
  • umožňuje kdykoliv přemodelovat svůj účes na jiný
  • dodává vlasům potřebnou výživu
  • chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste malé množství pasty do dlaní a zahřejte ji. Aplikujte na vlasy a vytvarujte účes do požadovaného vzhledu.

Vlastnosti

Konzistence
pasta
Účinek
definice a textura, fixace, větší objem vlasů

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.