Rady a tipy pro krásné vlasy
by Honza Kořínek

Krásné a zdravé délky

Jsou vaše vlasy v délkách oslabené a ztenčené? Obáváte se, že vám profesionální kadeřník doporučí zastřihnout konečky víc, než si přejete? Navraťte svým vlasům sílu, pevnost a odolnost a dosáhněte své vysněné délky
díky L’Oréal Professionnel Pro Longer.

Jak na odrosty

Vlasový korektor L’Oréal Professionnel Hair Touch Up snadno a rychle zamaskuje barevné odrosty i šediny, když zrovna nezbývá čas vlasy nabarvit.

Šetrné žehlení vlasů

Toužíte po rychlém a zároveň snadném stylingu? SteamPod L’Oréal Professionnel představuje 3. generaci původní patentované profesionální parní žehličky, která ve svém jádru využívá sílu a zároveň šetrnost páry k proměně vašich vlasů.

Jednoduchý styling pro všední den

Spěcháte do práce, s kamarádkou na kávu či jen toužíte po jednoduchém domácím looku? Pomocí suchého šamponu Tecni.Art Morning After Dust a objemového spreje Tecni.Art Savage Panache vykouzlíte během chvilky tento snadný, přesto efektivní styling. Vaše vlasy nabydou na objemu a budou působit upraveně.

Glamour vlny

Objemné vlny, které vydrží celý den? To je přání mnohých z nás! Nezlomné duo fixačního termoochranného tužidla ve spreji Tecni.Art Pli a laku na vlasy Infinium vás podrží. Vlasům dodají tvar a zároveň přirozený look.

Svatební look

Neponechejte ohledně svatby nic náhodě a inspirujte se lookem, který pro vás připravil kadeřník Honza. Dodejte vlasům požadovaný objem se silně fixačním sprejem Tecni.Art Air Fix a vlasovým pudrem Tecni.Art Super Dust, který je vhodný i pro tmavé vlasy.

Doporučeno