L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry

sprej pro objem jemných vlasů

19×
L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry sprej pro objem jemných vlasů
L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry sprej pro objem jemných vlasů
125 ml

Kód: LOP1378 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry
125 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry

Popis:
Profesionální vlasový sprej L'Oréal Professionnel Série Expert Volumetry je určen k vyživení a zvětšení objemu vašich vlasů. Přípravek obsahuje speciální technologii HydraLight a technologii Intra-CycalaneTM., které vlasy vyživují a dodávají jim objem od kořínků s antigravitačním efektem. Díky tomu jsou unavené vlasy dokonale oživené bez známek plihnutí. Objemový sprej Série Expert Volumetry vaše vlasy nezatěžuje a je vhodný zejména pro použití na jemné vlasy. Po použití tohoto jedinečného vlasového spreje se budou vaše vlasy lépe rozčesávat, budou krásně nadýchané, zdravé a pružné. Dopřejte svým vlasům kvalitní péči značkové kosmetiky L'Oréal Professionnel a vaše vlasy budou zdravé, krásné a přirozeně lesklé!

Účinky:

  • dodává vlasům maximální objem
  • zamezuje plihnutí vlasů
  • vyživuje vlasy
  • zvyšuje lesk
  • usnadňuje úpravu účesu
  • zanechává vlasy zdravé a pružné

Složení:

  • technologie HydraLight - vyživuje vlasy a do hloubky je hydratuje
  • technologie Intra-CycalaneTM -  vlasy vyživuje a dodávají jim objem od kořínků s antigravitačním efektem

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy.

Jak aplikovat:
Sprej nastříkejte na umyté, ručníkem prosušené vlasy. Neoplachuje se!

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
jemné vlasy
Účinek
větší objem vlasů

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.