L’Oréal ProfessionnelSerie Expert Vitamino Color AOX šampon na ochranu barvy

L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color AOX šampon na ochranu barvy
L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color AOX šampon na ochranu barvy
980 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LOP09321

Navraťte svým barveným vlasům krásu a lesk. Šampon L’Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color A-OX účinně zamezuje nežádoucímu vymývání barvy z chemicky ošetřených vlasů a oživuje jejich odstín.

S každým použitím budou vaše vlasy znovu plné energie, zářivé a oslnivě lesklé. L’Oréal Professionnel šampon na barvené vlasy se rychle stane vaším nepostradatelným pomocníkem.

Vlastnosti:

  • chrání barvu vlasů před blednutím a vymýváním
  • šetrně smývá z vlasů všechny nečistoty a zbytky stylingu
  • poskytuje vlasům ochranu před vnějšími vlivy
  • navrací vlasům ztracenou pružnost a posiluje je
  • zanechává vlasy hedvábně jemné a lesklé

Složení:

  • neohesperidin – působí antioxidačně
  • panthenol a vitamin E – zlepšují kvalitu vlasů a chrání je
  • UV filtry – chrání barvu před slunečním zářením

Jak aplikovat:
L’Oréal šampon na barvené vlasy aplikujte do mokrých vlasů, rovnoměrně napěňte a poté důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků používejte společně s dalšími vlasovými přípravky z řady L’Oréal Vitamino Color.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, melírované vlasy
Účinek
ochrana barvy
Aktivní látky
vitamin E
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.