L’Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repairvyživující šampon pro suché, namáhané vlasy

L’Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repair vyživující šampon pro suché, namáhané vlasy
L’Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repair vyživující šampon pro suché, namáhané vlasy
1500 ml

Kód: LOP0114 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Obsah balení může mít na dně hustší konzistenci, proto je třeba balení před použitím důkladně protřepat. Tímto se předejde možnému ucpání pumpičky. Pumpičku k tomuto balení najdete ZDE.

Dárek pro vás
Cestovní balení masky na vlasy 75 ml a šamponu 100 ml protí lámavosti vlasů z kolekce Inforce získáte zdarma k nákupu produktů L’Oréal Professionnel nad 600 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repair
Vlastnosti

Popis:
L'Oréal Professionnel Série Expert Intense Repair obnovující a vyživující šampon je určený na suché a poškozené vlasy. Šampon regeneruje vlasy narušené mechanickými a chemickými vlivy, například barvením. Vlasy jsou vyživené, uhlazené a snadno se upravují. Technologie Cuti Liss System vyhledává poškozené části vlasového vlákna a cíleně je vyživuje a opravuje tam, kde je potřeba. Použití vlasové kosmetiky z řady Intense Repair navíc zpříjemňuje ovocná vůně melounu a banánu.

Účinky:

  • regeneruje a vyživuje vlasové vlákno
  • vlasy jsou uhlazené a snadno se upravují

Složení:

  • Ceramid – stavební složka vlasu, vlasy zjemňuje a obnovuje kutikulu, posiluje vlasové vlákno proti vnějším vlivům
  • vitamin B6 – dodává vitalitu a výživu
  • aktivovaný protein – uhlazuje vlasové vlákno
  • aminokyseliny – doplňují proteinové složky a hydrataci, vlasy se lépe upravují

Typ vlasů:
Vhodný pro suché vlasy, poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Šampon aplikujte v potřebném množství do navlhčených vlasů, napěňte a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Pro lepší účinek doporučujeme používat další produkty na regeneraci vlasů z řady Intense Repair.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hydratace, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
suché vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repair