L’Oréal Professionnel Pro Fiber Restore

obnovující péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy

L’Oréal Professionnel Pro Fiber Restore obnovující péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy
L’Oréal Professionnel Pro Fiber Restore obnovující péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy
10x 15 ml

Kód: LOP3656 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Professionnel Pro Fiber Restore
10x 15 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Pro Fiber Restore

Popis:
Obnovující péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy L'Oréal Professionnel Pro Fiber Restore navrací vlasům jejich přirozenou flexibilitu. Zvyšuje kvalitu vlasového vlákna, regeneruje vlasy po celé jejich délce od kořínků až po konečky. Komplexní vlasová péče zajišťuje hloubkovou hydrataci a výživu, je vhodná pro stupeň poškození 2 - poškozená kutikula a kortex. Obnovující péče Pro Fiber Restore zachovává vlasům přirozenou krásu, dodává jim energii a zářivý lesk. Po aplikaci zůstávají vlasová vlákna vyhlazená, posílená a jemná na dotek, provoněná příjemnou vůní koření a květů se santalovým dřevem. Vlasová péče působí dlouhodobě, výrazně prodlužuje kadeřnickou salonní úpravu a zanechává vlasům profesionální vzhled. Pro Fiber Restore má lehkou krémovou texturu, která nezatěžuje vlasová vlákna. Komfortní pocit čistoty a lehkosti vás po jeho použití bude provázet na každém kroku. Nechte se inspirovat kadeřnickými salony a věnujte svým vlasům tu nejlepší péči i v prostředí svého domova. Zdravý vzhled a krása vašich vlasů okouzlí vaše okolí!

Účinky:

  • účinně regeneruje poškozené, chemicky ošetřené vlasy od kořínků až po konečky
  • navrací vlasům jejich přirozenou flexibilitu
  • zvyšuje kvalitu vlasového vlákna
  • zajišťuje vlasům hloubkovou hydrataci a výživu
  • zachovává vlasům přirozenou krásu, dodává jim energii a zářivý lesk
  • po aplikaci zůstávají vlasová vlákna vyhlazená, posílená a jemná na dotek
  • zanechává příjemnou vůni koření a květů se santalovým dřevem
  • působí dlouhodobě, výrazně prodlužuje salonní úpravu a profesionální vzhled
  • navozuje komfortní pocit čistoty a lehkosti

Typ vlasů:
Pro chemicky ošetřené, oslabené a poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Aplikujte sérum do šamponem umytých a ručníkem vysušených délek a konců vlasů. Aplikujte takto při každém 4. mytí vlasů namísto obvyklého ošetřujícího produktu. Vlasy promasírujte kvůli lepší absorpci. Nechte působit 5 minut. Emulgujte a opatrně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, poškozené vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.