L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify regenerační péče pro jemné až normální vlasy

L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify regenerační péče pro jemné až normální vlasy
L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify regenerační péče pro jemné až normální vlasy
10x 15 ml

Kód: LOP3658 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Objednejte produkty L'Oréal Professionnel nad 650 Kč a získáte Absolut Repair šampon 100 ml a lehký multifunkční sprej v cestovní velikosti zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify
Vlastnosti

Popis:
Regenerační péče pro jemné až normální vlasy L'Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify je speciální kosmetický přípravek, který šetrně pečuje o krásu a zdraví mírně poškozených vlasů. Po nanesení ihned intenzivně ošetřuje každé vlasové vlákno, působí uvnitř vlasu i na jeho povrchu. Pomocí koncentrované péče vlasy regeneruje, vyhlazuje, dodává jim hedvábnou jemnost, pružnost a přirozený lesk. Dlouhotrvající regenerační péče Pro Fiber Rectify vlasy oživuje, mírní jejich citlivost a účinně prodlužuje výsledky ošetření vlasů ze salonní péče od profesionálních kadeřníků. Vlasová péče je rozdělena do deseti jednotlivých dávek, které usnadní použití přípravku a umožňují jeho postupné použití. Koncentrovaná péče Pro Fiber Rectify vlasy vyživuje, hloubkově hydratuje a spolehlivě chrání proti vnějším škodlivým vlivům. Zanechává vlasy lehké, příjemně splývavé, se zdravým vzhledem a dlouhodobě zářivou barvou. Účinně redukuje roztřepené konečky vlasů a poškození vlasového vlákna. Dopřejte svým vlasům profesionální péči, která zlepší jejich kvalitu a ochrání je i při častém mytí!

Účinky:

 • regeneruje jemné a normální vlasy
 • šetrně pečuje o krásu a zdraví vlasů
 • působí uvnitř vlasu i na jeho povrchu
 • dodává vlasům hedvábnou jemnost a pružnost
 • navrací vlasům přirozený lesk
 • vyhlazuje vlasové vlákno a zaceluje konečky
 • mírní citlivost vlasů a oživuje je
 • vyživuje a hydratuje vlasy
 • chrání vlasy proti vnějším škodlivým vlivům
 • zanechává vlasy lehké a splývavé
 • zajišťuje přirozenou krásu a zdravý vzhled vlasů

Jak aplikovat:
Nanášejte koncentrovanou péči do šamponem umytých a ručníkem vysušených délek a konců vlasů. Přímo na péči navrstvěte regenerační masku, promasírujte a nechte působit 5 minut. Po každém čtvrtém umytí vlasů přidejte přípravek Pro Fiber Re-Charge s komplexem APTYL 100, promasírujte a nechte působit 5 minut. Na závěr přípravky důkladně opláchněte.
Ideální je přípravek používat ve speciálním Pro Fiber programu. První péči je vhodné zcela svěřit do rukou odborníků v kadeřnickém salonu, kteří spolehlivě stanoví vlasům diagnózu, určí stupeň jejich poškození a zahájí vhodnou léčbu. Ihned po prvním ošetření budou vaše vlasy jemné, zdravě vypadající a navíc nádherně provoněné.
Poté je důležité používat doma přípravky, které podpoří regeneraci, zlepší kvalitu vašich vlasů a reaktivují účinek péče vykonané v salonu. Ideální je používat šampon, regenerační péči, vlasovou masku i kondicionér a každé čtvrté umytí doplnit do vlasů Aptyl 100 pomocí přípravku Pro Fiber Re-Charge. Tento speciální program, který zahrnuje vlasovou péči Pro Fiber, prodlouží výsledek péče kadeřníků až na dobu 6 týdnů.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
poškozené vlasy

Napsali jsme o L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify
Články

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify