L’Oréal Professionnel PRO classics

šampon pro trvalené vlasy

L’Oréal Professionnel PRO classics šampon pro trvalené vlasy
L’Oréal Professionnel PRO classics šampon pro trvalené vlasy
L’Oréal Professionnel PRO classics šampon pro trvalené vlasy
1500 ml
340

Kód: LOP0136 | 2 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

Obsah balení může mít na dně hustší konzistenci, proto je třeba balení před použitím důkladně protřepat. Tímto se předejde možnému ucpání pumpičky. Pumpičku k tomuto balení najdete ZDE.

ks
Dárek pro vás
Všechny produkty vlasové péče jsme pro vás zlevnili o 15 %. Akce platí jen do neděle.
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
L’Oréal Professionnel PRO classics
1500 ml | 340

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel PRO classics

Popis:
Speciální šampon pro trvalené vlasy L’Oréal Professionnel PRO Classics připravuje vlasy na chemický proces trvalé nebo narovnávání vlasů, a zároveň významně prodlužuje účinnost těchto procedur a optimalizuje jejich výsledek, Jedinečné složení profesionálního šamponu Optimi Seure zároveň jemně čistí vlasové vlákno od nečistot a stylingových přípravků. Šampon L’Oréal Professionnel Optimi Seure se používá před samotným procesem ondulace nebo rovnání vlasů.

Účinky:

  • připravuje vlasy na chemickou trvalou nebo narovnání
  • prodlužuje trvanlivost chemických procedur
  • jemně myje
  • odstraňuje z vlasů stylingové přípravky

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Šampon aplikujte do vlhkých vlasů, napěňte a opláchněte vodou

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.