L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse

olej pro kontrolu nepoddajných vlasů

14×
L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse olej pro kontrolu nepoddajných vlasů
L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse olej pro kontrolu nepoddajných vlasů
100 ml

Kód: LOP6205 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse
100 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse

Olej na vlasy L’Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.

Vlastnosti:

  • hloubkově vyživuje
  • hydratuje a dodává vlasům jemnost
  • viditelně zkrášluje vlasy
  • zabraňuje krepatění vlasů

Jak používat:
Aplikujte na suché vlasy, zejména do délek a konečků.

Vlastnosti

Konzistence
olej

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.