L’Oréal Professionnel Majirel High Lift

permanentní barva na vlasy

L’Oréal Professionnel Majirel High Lift permanentní barva na vlasy
L’Oréal Professionnel Majirel High Lift permanentní barva na vlasy
L’Oréal Professionnel Majirel High Lift permanentní barva na vlasy
Kód: LOP07733 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
neděle 24. 3. 2019
L’Oréal Professionnel Majirel High Lift
odstín HL Beige 50 ml | 183

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Majirel High Lift

Permanentní barva na vlasy L’Oréal Professionnel Majirel High Lift neutralizuje a zvýrazní plavé odstíny vašich vlasů od ultra studených tónů po zářivou platinu.

Vlastnosti:

  • zesvětluje vlasy až o 4,5 odstínů
  • díky technologii Icium+ dodává vlasům duhový lesk
  • pečuje o vlasy od kořínků ke konečkům a zanechává je hedvábně hladké
  • chrání vlasy před vnějšími vlivy
  • dokáže zakrýt až z 30 % prošedivělé vlasy

Jak aplikovat:
Smíchejte barvu s oxidantem L’Oréal Professionnel Cream Oxydant 30 vol. (9%) nebo 40 vol. (12%) podle toho jak silného zesvětlení chcete dosáhnout. Oxidant není součástí balení. Pro barvení délek smíte produkt použít pouze na dříve neodbarvované vlasy. Pokud máte vlasy nabarvené, použijte pouze na dobarvení kořínků.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.