L’Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
odstín 4 Brown 50 ml | 165

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Majirel Cool Cover

Barva na vlasy L’Oréal Professionnel Majirel Color Cool Cover dokonale zakrývá šediny, neutralizuje zlaté podtóny a odlesky a zanechává vlasy pružné, hebké a neodolatelně lesklé.

Vlastnosti:

  • překrývá červené či nazlátlé tóny a dodává vlasům studený nádech
  • poskytuje silné krytí i zcela prošedivělým vlasům
  • díky komplexu Ionène G a Incell vlasy posiluje a vyživuje
  • zanechává vlasy hedvábně hladké oslnivě lesklé
  • perfektně k vlasům přilne a nevymývá se

Jak aplikovat:
Barva se míchá s oxidačním krémem L’Oréal v koncentraci podle požadovaného výsledku barvení – například pro změnu o 2 odstíny použijte krém 3% nebo 6%, pro změnu o 3 odstíny sáhněte po silnějším 9% krému. Oxidant není součástí balení a je třeba ho dokoupit zvlášť.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.