L’Oréal Professionnel Majicontrast

barva na vlasy

2×
L’Oréal Professionnel Majicontrast barva na vlasy
L’Oréal Professionnel Majicontrast barva na vlasy
odstín Cuivré 50 ml

Kód: LOP0837 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

L’Oréal Professionnel Majicontrast
odstín Cuivré 50 ml

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Majicontrast

Melírovací krém L’Oréal Professionnel Majicontrast vám perfektně promelíruje tmavé vlasy do přirozených tónů, dodá účesu strukturu a zároveň díky technologiím Ionène G a Incell pečuje o vlasová vlákna od kořínků ke konečkům.

Vlastnosti:

  • je určený pro přírodní či barvené brunetky
  • vytváří ve vlasech přirozené melíry a odlesky
  • díky technologii Hi.Chroma vyplňuje vlasové vlákno a pečuje o něj
  • zanechává vlasy hebké, pružné a zářivě lesklé
  • lze použít i bez předchozí odbarvení

Jak aplikovat:
Používejte melírovací krém v kombinaci s oxidanty 20 vol. (6%), 30 vol. (9%) nebo 40 vol. (12%) podle toho, jak silného zesvětlení chcete dosáhnout. Oxidant není součástí balení. Nanášejte na jednotlivé pramínky vlasů, barva není určena k aplikaci na celou hlavu a zároveň neslouží ani na zakrytí šedin.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.