L’Oréal Professionnel LuoColor aktivační emulze

L’Oréal Professionnel LuoColor aktivační emulze
L’Oréal Professionnel LuoColor aktivační emulze
1000 ml
213

Kód: LOP1099 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
Již zítra čtvrtek 4. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 4. 3. 2021

Popis produktu L’Oréal Professionnel LuoColor
Vlastnosti

Pro dosažení zvoleného odstínu barvy vlasů nikdy nedělejte kompromisy a volte to nejlepší. Aktivační emulze L’Oréal Professionnel LuoColor je určená speciálně pro barvy LuoColor a pomůže vám získat hebké a zdravé vlasy plné života. Barva bude díky němu vždy oslnivá a vlasy během barvení dobře chráněné před poškozením.

Vlastnosti:

  • v kombinaci s barvou zakrývá šediny a zesvětluje až o 3 odstíny
  • spolu s barvou kryje i vysoce prošedivělé vlasy
  • zanechává vlasy lesklé, pružné a pevné
  • dodává vlasů jemnou a svěží barvu
  • pomáhá vlasy chránit před škodlivými vlivy
  • je k vlasů šetrná a nepoškozuje je

Složení:

  • technologie Protect Shine – chrání vlasy a dodává jim lesk

Jak aplikovat:
Aktivační emulze se používá výhradně s barvami L’Oréal Professionnel LuoColor. Pokud chcete aplikovat pastelové odstíny, musíte mít vlasy předem odbarvené.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel LuoColor