L’Oréal Professionnel Homme Cover 5'

tónovací barva na vlasy 3 ks

3×
L’Oréal Professionnel Homme Cover 5' tónovací barva na vlasy 3 ks
L’Oréal Professionnel Homme Cover 5' tónovací barva na vlasy 3 ks
L’Oréal Professionnel Homme Cover 5' tónovací barva na vlasy 3 ks
Kód: LOP0062 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
L’Oréal Professionnel Homme Cover 5'
odstín 3 Dark Brown 3x50 ml | 303

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Homme Cover 5'

L’Oréal Professionnel Homme Color Cover 5' gelová revitalizační péče pro muže zakryje prošedivělé nebo bílé vlasy přirozeným způsobem, aniž je třeba podstupovat radikální změnu.

Vlastnosti:

  • zakryje až 50 % bílých a šedivých vlasů
  • dodává přirozený odlesk vlasů, bez falešných teplých tónů
  • bez výrazných odrostů

Složení:

  • bez amoniaku

Jak aplikovat:
Do 50 % bílých vlasů bez použití peroxidu. Aplikujte na mokré vlasy, jemně vmasírujte, nechte působit 5 minut, pak důkladně opláchněte.
Nad 50 % bílých vlasů přidejte L’Oréal Professionnel Oxydant Creme 6% peroxid v poměru 1:1, nechejte působit 10 minut a poté důkladně opláchněte.

Upozornění:
Aktivační emulze L’Oréal Professionnel Oxydant Creme není součástí balení. Před aplikací je vhodné poradit se s kadeřníkem o odstínu a síle aktivační emulze.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.