L’Oréal Professionnel Homme Renaxil

kúra proti padání vlasů

L’Oréal Professionnel Homme Renaxil kúra proti padání vlasů
L’Oréal Professionnel Homme Renaxil kúra proti padání vlasů
125 ml

Kód: LOP0072 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
L’Oréal Professionnel Homme Renaxil
125 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Homme Renaxil

Popis:
Patentovaná vlasová kúra pro muže L’Oréal Professionnel Homme Care zamezuje nežádoucímu vypadávání vlasů! Účinný komplex Aminexil + Mexoryl + Madecassoside snižuje efekt mikroiritace vlasového váčku a bojuje proti vnitřnímu mechanickému napětí kolagenového pouzdra, jehož tvrdnutí vytlačuje kořínek vlasu ven z vlasové pokožky.
Kúra Homme Care také obsahuje UV filtr a účinně tak chrání místa bez vlasů před slunečním zářením. Vlasová kúra L’Oréal Professionnel je vhodná pro muže s pokročilými znaky plešatění. Vhodné proti ustupování vlasů z čela a proti tvorbě pleši na temeni hlavy.
Již po 6 týdnech je vypadávání vlasů výrazně omezeno, přirozený růst vlasů je stimulován. Pravidelným používáním pánské vlasové kúry L’Oréal Professionnel Homme Care můžete nejen snížit vypadávání vlasů, ale dokonce podpořit přirozený růstový cyklus vašich vlasů.

Účinky:

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • podporuje růst nových vlasů
  • snižuje efekt mikroiritace
  • chrání místa bez vlasů před UV zářením
  • výsledky již po 6 týdnech!

Složení:

  • Aminexil 1,5% - bojuje proti vnitřnímu mechanickému napětí kolagenového pouzdra, jehož tvrdnutí vytlačuje kořínek vlasu ven  z vlasové pokožky
  • Madecassoside - speciální molekula určená pro péči o pokožku, zklidňuje a ochraňuje vlasovou pokožku proti extrémním negativním vlivům, a tak snižuje efekt mikroiritace vlasového váčku
  • Mexoryl – chrání vlasy před negativními vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Vhodné pro řídké vlasy.

Jak aplikovat:
Nasaďte aplikátor na horní část spreje. Přípravek nastříkejte na vlasovou pokožku do mokrých či suchých vlasů. Nejprve vytvořte 4 pěšinky ve vlasech. Na každou z nich aplikujte 5 dávek. Poté přípravek vmasírujte pomocí prstů do vlasové pokožky. Vlasy upravte jako obvykle.
Přípravek lze používat jako intenzivní kúru - každý den po dobu 6 týdnů. V případě preventivní či udržující kúry - používejte přípravek 3x týdně po celý rok.
Při zasažení očí okamžitě vypláchněte čistou vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.