L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

trvalá ondulace pro odolné přírodní vlasy

L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced trvalá ondulace pro odolné přírodní vlasy
L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced trvalá ondulace pro odolné přírodní vlasy
75 ml

Kód: LOP1117 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced
75 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

Trvalá ondulace L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced 0 pro odolné přírodní vlasy usnadňuje ondulaci a pomáhá vytvořit dokonalé a pružné vlny, které váš účes pozvednou na novou úroveň.

Vlastnosti:

  • vytváří přirozené, lesklé a pevné vlny
  • usnadňuje rozčesávání
  • nabízí dlouhotrvající efekt
  • posiluje, hydratuje a pečuje o vlasy

Složení:

  • technologie Ionéne G – chrání vlasy před ztrátou hydratace
  • obilné proteiny – posilují vlasy

Jak aplikovat:
Aplikujte emulzi na umyté, ručníkem vysušené vlasy natočené na natáčky, nechte působit určitou dobu a poté pečlivě smyjte. Pokračujte s další péčí podle přiloženého návodu. Vlasová emulze Dulcia Advanced 0 je určena pro přírodní vlasy odolné ondulaci.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.