L’Oréal ProfessionnelBlond Studio Platinium Plus zesvětlující krém

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus zesvětlující krém
L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus zesvětlující krém
500 g

Kód: LOP3821 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus
Vlastnosti

Popis:
Toužíte po plavé barvě vlasů? Zesvětlující pasta s rychlejším účinkem L'Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus zesvětlí vaše vlasy až o 7 tónů. Se zesvětlující pastou s rychlejším účinkem L'Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus dosáhnete jemného zesvětlení až k platinové blond. Vyberte si, zda chcete zesvětlit jen pramínky nebo byste raději radikálnější změnu v podobě celkového zesvětlení vašeho odstínu vlasů.

Účinky:

  • zesvětlování i melír
  • zesvětlení až o 7 tónu

Typ vlasů:
Pro husté, přírodní nebo barvené vlasy tmavších odstínů.

Jak aplikovat:
Smíchejte potřebné množství pasty od 20 do 40g s aktivační emulzí. Můžete míchat v poměru 1:1, 1:2 nebo 1:3. Tedy např. 20 g pasty a 20 g, 40 g nebo 60g aktivační emulze. Smíchejte do jednotné krémové konzistence. Nepoužívejte kovové misky, spony a skřipce. Používejte vhodné jednorázové rukavice. Zabraňte styku s pokožkou hlavy. Nechte působit 30-50 minut dle požadovaného odstínu zesvětlení. Po uplynutí požadované doby působení vlasy pečlivě umyjte šamponem.
Aktivační emulze není součástí balení!

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus