L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches 1 zesvětlující krém bez amoniaku

L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches 1 zesvětlující krém bez amoniaku
L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches 1 zesvětlující krém bez amoniaku
50 ml

Kód: LOP3536 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Popis produktu L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches 1
Vlastnosti

L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches dokáže zesvětlit vaše vlasy až o 5 odstínů. Zároveň o vlasy pečuje a pomáhá je udržet hebké a plné vitality.

Vlastnosti:

  • zanechává vlasy hebké a se zlatavými odlesky
  • směs barevného pudru a krému dodává vlasům přirozený vzhled

Složení:

  • Incell™ technologie – dodává vlasům vitalitu
  • včelí vosk – pomáhá vyhladit povrch vlasů
  • neobsahuje amoniak

Jak aplikovat:
K zesvětlení vlasů je potřeba tento krém a příslušná aktivační emulze ze stejné produktové řady, která není součástí balení. Kompletní instrukce k barvení naleznete v přiloženém návodu.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches 1