L'ORÉAL PROFESSIONNEL TECNI.ART

Zapomeňte na vše, co jste se domnívali, že víte o profesionálních stylingových produktech na vlasy. Ikonická řada se proměnila, aby odrážela ty nejradikálnější posuny v oblasti krásy i společnosti. 

JAKÝ LOOK BUDE TEN VÁŠ?

TEXTURED MINI-TRESSES

#WAVYHAIR

 

OBJEVIT

POINTED FLOU

#WAVYHAIR

 

OBJEVIT

 

REGROWN CARRÉ

#SHORTBOB

 

OBJEVIT

 

CHIC S-WAVES

#CHIC S-WAVES

 

OBJEVIT

 

ROMANTIQUE KNOT

#PONYTAIL 

 

OBJEVIT

 

MESSY PARISIEN

#MESSYHAIR

 

OBJEVIT

 

Nejprodávanější

L’Oréal Tecni.Art

Od profesionálů pro profesionály. Ikonická řada stylingových produktů L’Oréal Professionnel Tecni.Art byla navržena špičkovými kadeřníky, kteří mají při úpravě vlasů ty nejvyšší nároky. Nyní si můžete styling jako ze salonu vykouzlit i sami doma. S kolekcí Tecni.Art to bude hračka.

Ať už jsou vaše vlasy dlouhé, krátké, rovné či kudrnaté, profesionální vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel Tecni.Art si s nimi snadno poradí. Tato řada nabízí široké portfolio produktů, které v sobě spojují tradici, nejnovější inovace i šetrnost k životnímu prostředí.

Mezi nejoblíbenější produkty řady Tecni.Art, jež si si získaly srdce kadeřníků i zákazníků, patří stylingová pěna L’Oréal Professionnel Tecni.Art Volume Lift, která dokonale nadzvedne vlasy u kořínků, sprej proti krepatění L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti Frizz Pure nebo pudrový sprej L’Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache, který zajistí účesu požadovaný tvar.

celý text skrýt text