Přejít na hlavní obsah

L'Oréal Professionnel Metal Detox

VĚDECKÝ OBJEV

Věděli jste, že kovy ve vašich vlasech mohou zvýšit riziko lámání vlasů a způsobit nespolehlivé výsledky během služeb barvení, balayage a zesvětlování? Inovace Metal Detox od L'Oréal Professionnel Paris, rutina pročišťující vlasy od kovových částic, vaše vlasy chrání před lámáním a zajišťuje i požadovaný barevný výsledek při službě barvení, balayage či zesvětlování. 

Péče o vlasy ve 3 krocích

1 krok - Čisticí krémový šampon proti usazování kovů jemně odstraňuje a čistí vlasy od kovových částic.

2 krok - Ochranná maska proti ukládání kovů, snižující riziko lámání vlasů. 

3 krok - Koncentrovaný olej proti usazování kovových částic, pro vyživení a snížení rizika lámání vlasů.

Patentovaná technologie je obohacena o molekulu Glicoamine. Ta je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Jsou to právě kovy, které mohou způsobovat lámavost vlasů a dostávají se do vašich vlasů z vody. 

 Vlasové vlákno je po technických službách barvení, balayage či zesvětlování náchylnější a má tendenci k většímu absorbování kovů. Díky Metal Detox jsou vaše vlasy chráněné a předcházíte tak poškození a lámání vlasů.

Míra obsahu kovů ve vlasech se liší v závislosti na kvalitě vody, místě, kde žijeme, a na poréznosti vlasů. Dokonce i ta nejčistší voda může být plná kovových částic. Důvodem je eroze, kterou voda působí na vodovodní potrubí. S každým dalším mytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna.

METAL DETOX V SALONU

Metal Detox je také nepostradatelnou součástí služeb barvení, balayage a zesvětlování v kadeřnickém salonu, kde na vás čeká v podobě 3-fázového protokol. Najděte ten pravý salon právě pro vás na Salon lokátoru a nechce své vlasy zazářit.

Najít salon