L’Oréal Paris Super Liner Black Velvet

oční linky

1×
L’Oréal Paris Super Liner Black Velvet oční linky
L’Oréal Paris Super Liner Black Velvet oční linky
odstín Extra Black

Kód: LOR2638 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč získáte poštovné i cestovní balení pleťové masky zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
L’Oréal Paris Super Liner Black Velvet
odstín Extra Black

Popis produktu L’Oréal Paris Super Liner Black Velvet

Oční linky L'ORÉAL PARIS Super Liner Black Velvet s profesionálním zkoseným hrotem a sametovým efektem zajistí precizní líčení očí a dlouhotrvající bezchybný vzhled.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigment dodá výraznou černou barvu
  • složení poskytuje sametový finish
  • zkosený hrot umožní precizní aplikaci
  • dlouhotrvající složení zamezí rozmazávání

Jak aplikovat:
Hrotem veďte linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro dosažení tenké linky ji veďte užší stranou hrotu. Pro intenzivní a výrazný efekt veďte linku plochou, širší stranou hrotu.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.