L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max

pěnové tužidlo pro objem

L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max pěnové tužidlo pro objem
L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max pěnové tužidlo pro objem
L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max pěnové tužidlo pro objem
200 ml

Kód: LOR2381 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Studio Line Volum´ Max

Popis:
Objemové pěnové tužidlo L’Oréal Paris Studio Line Volum’ Max hravě vytvoří z vašeho zplihlého účesu dokonale nadýchanou korunu krásy! Tužidlo je obohaceno o multivitaminy, které posilují vlasové vlákno a chrání jej proti vlhkosti. Pěnové tužidlo Studio Line Volum’ Max nadzvedává vlasy již od kořínků a udrží dokonale objemný účes po celý den. Získejte maximální objem vašich vlasů s jedinečným pěnovým tužidlem L’Oréal Paris Studio Line Volum’ Max!

Účinky:

  • dodává vlasům maximální objem
  • chrání vlasy před vlhkostí
  • nadzvedává vlasy již od kořínků
  • posiluje vlasy
  • neslepuje a nezatěžuje vlasy
  • působí přirozeně

Složení:

  • multivitaminy – posilující účinky

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy bez objemu.

Jak aplikovat:
Malé množství tužidla aplikujte do suchých nebo vlhkých vlasů. Nanášejte rovnoměrně po celé délce. Použitím ještě více fénu znásobíte objem.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.