L’Oréal Paris Studio Line Style Rework

modelační krém

L’Oréal Paris Studio Line Style Rework modelační krém
L’Oréal Paris Studio Line Style Rework modelační krém
Remix Fibre-putty 7 150 ml

Kód: LOR1395 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Paris Studio Line Style Rework
Remix Fibre-putty 7 150 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Studio Line Style Rework

Popis:
Prvotřídní modelační krém L’Oréal Paris Studio Line Style Rework hravě vytvoří efekt rozcuchaných vlasů! Jedinečné složení modelačního krému Studio Line Style Rework pomáhá snadno a rychle vytvořit účes přesně podle vašich představ. Vláknitá struktura krému se snadno na vlasy nanáší a jednoduše se s ním pracuje. Vytvořte si na vlasech sexy rozcuchaný účes s jedinečným stylingovým krémem L’Oréal Paris Studio Line Style Rework!

Účinky:

  • vytváří nedbalé rozcuchy
  • snadná aplikace
  • neslepuje vlasy

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Malé množství stylingového krému aplikujte na suché nebo vlhké vlasy. Vytvoře účes.

Vlastnosti

Konzistence
gelový krém
Účinek
větší objem vlasů

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.