L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet

gel na vlasy s mokrým efektem

L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet gel na vlasy s mokrým efektem
L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet gel na vlasy s mokrým efektem
24H Wet Effect Strong Hold 6 150 ml

Kód: LOR1378 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet
24H Wet Effect Strong Hold 6 150 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet

Popis:
Jedinečný gel na vlasy L’Oréal Paris Studio Line Pure Wet je speciálně navržen pro vytvoření mokrého efektu vašeho účesu! Gel vlasy jednoduše tvaruje a spolehlivě fixuje. V perfektním stavu vydrží až 12 hodin! Gel Studio Line Pure Wet obsahuje speciální technologii technologii Water Guard, která v sobě spojuje fixační polymery a glycerol působící jako zachytávač vody. Díky tomu získá váš účes sexy mokrý vzhled! Gel Studio Line Pure Wet má nemastnou texturu, nevysušuje vlasy. Dodejte svému účesu jedinečný mokrý vzhled s gelem na vlasy Studio Line Pure Wet od L’Oréal Paris!

Účinky:

  • vytváří mokrý efekt
  • fixuje a tvaruje účes
  • výdrž až 12 hodin
  • hydratační účiky

Složení:

  • technologie Water Guard - spojuje v sobě fixační polymery a glycerol působící jako zachytávač vody

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Malé množství gelu aplikujte na vlhké nebo suché vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Účinek
definice a textura, fixace

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.