L’Oréal Paris Studio Line Architect

vosk na vlasy lehké zpevnění

1×
L’Oréal Paris Studio Line Architect vosk na vlasy lehké zpevnění
L’Oréal Paris Studio Line Architect vosk na vlasy lehké zpevnění
75 ml

Kód: LOR0789 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Paris Studio Line Architect
75 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Studio Line Architect

Popis:
Luxusní vosk na vlasy L’Oréal Paris Studio Line Architect dokonale vytvaruje váš účes a dodá mu zářivý lesk! Tento unikátní vosk na bázi vody precizně definuje účes, dodá vlasů jemnost a rozzáří účes. Vosk Studio Line Architect má matný efekt a snadno se vymývá. Vytvořte kreativní účes přesně podle vašich představ s jedinečným vlasovým voskem L’Oréal Paris Studio Line Architect!

Účinky:

  • usnadňuje tvarování a modelování účesu
  • rozzáří vlasy
  • matný efekt
  • zjemňuje vlasy
  • udrží tvar účesu po celý den
  • definuje texturu

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Malé množství vosku rozetřete v dlaních a poté jej aplikujte do vlasů. Vytvarujte účes. Pro plastičnost účesu upravujte pramínek po pramínku. Vhodné na suché i vlhké vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
vosk

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.