L’Oréal Paris Revitaliftnoční zpevňující a protivráskový krém pro všechny typy pleti

L’Oréal Paris Revitalift noční zpevňující a protivráskový krém pro všechny typy pleti
L’Oréal Paris Revitalift noční zpevňující a protivráskový krém pro všechny typy pleti
50 ml
300

Kód: LOR0110 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu L’Oréal Paris Revitalift
Vlastnosti

Popis:
Řada L'Oréal Revitalift bojuje proti vráskám, urychluje regeneraci kožních buněk a vylepšuje hustotu pleti. Výskyt vrásek se snižuje, kůže je méně unavená a viditelně mladší. Produkty podporují pružnost pleti. Kontury obličeje jsou při pravidelném používání jasně definované.
L'Oréal Revitalift Night Cream bojuje proti vráskám, urychluje regeneraci kožních buněk a vylepšuje hustotu pleti. Výskyt vrásek se snižuje, kůže je méně unavená, hydratovaná a viditelně mladší. Obsahuje technologii PRO-FIRMYL Technology, která stimuluje tvorbu 8 přirozených liftingových složek ve vrstvách pleti, jejichž tvorba se od věku 40 let zpomaluje, a obnovuje tak přirozenou schopnost pleti – autolifting. Vzhledem ke svému složení se krém snadno vstřebává a nezanechává mastný či lepkavý povrch pleti.

Složení:

  • Pro-Retinol A – zabraňuje tvorbě vrásek, stimuluje regeneraci kožních buněk
  • PRO-FIRMYL Technology - stimuluje tvorbu 8 přirozených liftingových složek v pleti (Elastin, Kolagen I, III, IV, Perlecan, Integrins, Fibrillin, Chondroitin S)

Účinky:

  • po 1 noci je pleť hydratovaná a jemnější
  • noc po noci krém stimuluje regeneraci kožních buněk
  • za 4 týdny jsou vrásky viditelně hladší a pleť je pevnější.

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti, pro zralou pleť cca od 40 let.

Jak aplikovat:
Používejte každý večer na vyčištěnou pleť.


Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Kdy používat
na noc
Účinek
revitalizace, lifting a zpevnění, anti-age
Aktivní látky
retinol
Konzistence
krém

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Revitalift