L’Oréal Paris Revitalift Laser X3

kosmetická sada IV.

L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 kosmetická sada IV.
L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 kosmetická sada IV.
Poškozený obal
kosmetická sada IV.
710

Kód: LOR06413 | 4 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

Revitalift Laser X3 denní péče proti stárnutí pleti 50 ml + Micellar Water micelární voda 400 ml + Pure Clay detoxikační maska 7 ml

1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
neděle 25. 8. 2019
L’Oréal Paris Revitalift Laser X3
kosmetická sada IV. | 710

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, normální, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
revitalizace
Věk
vrásky

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.